aipkrakow.pl

Blog w tematyce biznesu, finansów i pracy.

Lifestyle

Zwiedzanie Krakowa – nie trać czasu na problemy komunikacyjne!

Zwiedzanie Krakowa – nie trać czasu na problemy komunikacyjne!

W stolicy Małopolski komunikacja miejska działa bardzo dobrze, jednak osoby przyjeżdżające z daleka decydują się na podróż własnym autem. O ile dojazd do samego Krakowa jest dzięki temu bardzo sprawny, o tyle samo poruszanie się po nim już niekoniecznie. W niektórych obszarach centrum wjazd prywatnym autem jest wręcz karany mandatem. Na szczęście spacer po krakowskiej starówce na własnych nogach to czysta przyjemność. Gdzie w takim razie bezpieczne zostawić samochód na czas zwiedzania?

Bezpieczny parking na wyciągnięcie ręki

Jeśli już znajdziesz miejsce postojowe w strefie parkowania wokół Starego Miasta, powinien być to obszar bezpieczny. Z pewnością nie chcesz także przemierzać kilometrów, zanim dojdziesz do celu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje się być strzeżony parking Kraków-Centrum. To obiekt zaaranżowany w podziemiach okolicy Wawelu i zarządzany przez grupę Interparking.

Parking tuż przy starówce. Na jakie warunki możesz liczyć?

Wydaje Ci się, że parkowanie w centrum Krakowa zrujnuje Twój budżet? Nic bardziej mylnego! Ceny są wyjątkowo atrakcyjne, a nerwy, jakie zaoszczędzisz na gorączkowym szukaniu miejsca w strefie parkowania – bezcenne. Poza tym,p arkując pod ziemią, zyskasz pewność, że twój pojazd jest w dobrych rękach. Operator gwarantuje ciągły nadzór nad całym obiektem – zarówno w formie fizycznej, jak i nowoczesnego monitoringu.

Mieszkańcy oraz goście Krakowa mogą korzystać z parkingu pod Wawelem przez całą dobę. Dokładny cennik umieszczony jest przy wjeździe i wyjeździe, ale znajdziesz go także na stronie internetowej operatora. Interparking postarał się także o wydzielone miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych.

Co zyskujesz, parkując pod Wawelem?

Przede wszystkim psychiczny komfort zwiedzania miasta. Kraków to doskonały cel wycieczkowy zarówno na weekend, jak i dłuższy pobyt. Zostawiając auto na podziemnym parkingu w pobliżu starówki, możesz bez zmartwień zrealizować swoje turystyczne plany. Nie zapłacisz mandatu, jeśli przypadkowo przekroczysz czas postoju w SPP. Pewne i bezpieczne miejsce postojowe może okazać się kluczem do sukcesu Twojej wyprawy.

Udostępnij