Tutaj jesteś

Parking Balice – płatny parking przy lotnisku. Dlaczego warto z niego skorzystać?

25 marca 2024 Lifestyle parking balice

Płatny parking przy lotnisku Kraków Balice powstał jako odpowiedź na oczekiwania turystów i biznesmenów, którzy często korzystają z lotniska, wybierając się w podróż służbową.

Lotnisko Kraków-Balice to duży port lotniczy, który nigdy nie bywa pusty. Znalezienie wolnego miejsca parkingowego w pobliżu graniczy z cudem, a przecież coraz częściej zdarza się, że podróżujący chcą dojechać własnym pojazdem jak najbliżej płyty lotniska, a następnie zostawić samochód w bezpiecznym miejscu do czasu powrotu.

Parking Balice w Krakowie wyróżnia się dobrą lokalizacją. Terminal lotniska znajduje się zaledwie 500 metrów od obiektu, a co więcej, obsługa oferuje darmowy transport z parkingu na lotnisko i w drugą stronę. Jest to bardzo duże udogodnienie szczególnie dla podróżujących z dużym bagażem. Parking znajduje się przy ul. Medweckiego 43, gdzie można trafić, zjeżdżając z drogi 774 tuż przed rondem prowadzącym na lotnisko.

Parkowanie przy lotnisku – atrakcyjna oferta dla każdego

Możliwość dojazdu samochodem jak najbliżej płyty lotniska rozwiązuje wiele problemów, dlatego płatny parking Balice w Krakowie cieszy się dużym zainteresowaniem. Dużym atutem skorzystania z oferty są także atrakcyjne ceny – już od 90 złotych za tydzień postoju. Jest to bardzo korzystna oferta dla wylatujących na dłużej. Co więcej, miejsce parkingowe możesz zarezerwować z wyprzedzeniem, korzystając z wygodnej opcji rezerwacji online. Płatności również możesz dokonać przez internet, chyba że zdecydujesz się skorzystać z kas samoobsługowych dostępnych na miejscu.

Parking Balice – super opcja dla kierowców

Wygodny dojazd blisko lotniska to z pewnością największa zaleta skorzystania z płatnego parkingu Balice. Obiekt jest dozorowany, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pozostawionych tam pojazdów. Dzięki takiej usłudze, po przylocie możesz szybko dotrzeć do swojego samochodu i wygodnie dojechać do domu.

Materiał zewnętrzny

Redakcja aipkrakow.pl

Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w dziedzinach biznesu, pracy, finansów, nauki, lifestyle i rozwoju osobistego. Dzięki ich wiedzy i pasji, tworzą artykuły, które są zarówno merytoryczne, jak i inspirujące, pomagając czytelnikom w osiąganiu sukcesów zawodowych i osobistych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?