aipkrakow.pl

Blog w tematyce biznesu, finansów i pracy.

Lifestyle

Kto może pomóc w organizacji pogrzebu w Krakowie?

Kto może pomóc w organizacji pogrzebu w Krakowie?

Planowanie pogrzebu może być trudnym i stresującym zadaniem. zespół w Domu Pogrzebowym Epitafium pomoże Państwu zorganizować wszystko tak, aby pogrzeb członka Państwa rodziny odbył się z szacunkiem i godnością.

Zorganizują pogrzeb Twojej bliskiej osoby zgodnie z Twoimi życzeniami, w możliwie najkrótszym czasie i za przystępną cenę.

Usługi pogrzebowe w Krakowie świadczone są przez Zakład pogrzebowy Epitafium.

Zakład Pogrzebowy Epitafium oferuje kompleksowe usługi dla mieszkańców Krakowa. Zapewniają oni transport z każdego miejsca w Polsce, a także z zagranicy. Przygotowują również wszystkie niezbędne dokumenty związane z rejestracją zgonu i zezwoleniem na pochówek, w tym akt zgonu oraz zezwolenie na pochówek lub kremację, a także inne dokumenty wymagane przepisami prawa.

Oferują klientom kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebu, w tym:

  • wybór trumny;
  • wybór urny;
  • organizację transportu do kościoła lub na cmentarz – dysponują własną flotą przystosowaną do przewozu trumien;
  • kopanie grobu;
  • kwiaty;
  • tablice pamiątkowe (nagrobki);
  • ustawienie nagrobka

Organizacją pogrzebów w Krakowie zajmuje się wiele firm. Z reguły są one bardzo wyspecjalizowane w tej dziedzinie i oferują profesjonalne wsparcie w każdym aspekcie pogrzebu.

Zatrudnienie takiej firmy jest o tyle ważne, że organizacja pogrzebu wymaga nie tylko znajomości przepisów prawa, ale także wysokiego poziomu obsługi. Jest to czas, w którym należy załatwić wiele formalności, często po raz pierwszy w życiu i z trudem. Dlatego ważne jest, żebyście nie tylko załatwili wszystko prawidłowo, ale także szybko i sprawnie.

Firma oferuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji pogrzebu lub kremacji w Krakowie. Pomagają przygotować wszystkie dokumenty, zorganizować pochówek na cmentarzu, a także transport dla gości z zagranicy lub innych miast.

Są oni zawsze do Państwa dyspozycji i gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania!

Dom pogrzebowy epitafium to miejsce, w którym w przypadku nagłej śmierci mogą Państwo liczyć na wsparcie na każdym etapie pogrzebu.

Profesjonalne usługi pogrzebowe to nie tylko organizacja ceremonii, ale także wiele innych czynności.

Dlatego jedną z najważniejszych rzeczy jest to, żeby w pełni zaufać zakładowi pogrzebowemu w Krakowie, który wykona wszystkie niezbędne zadania.

Jakie dodatkowe czynności świadczy dom pogrzebowy?

Zakłady pogrzebowe zajmują się realizacją wszelkich formalności związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i dokumentów. Ponadto zajmuje się przygotowaniem odpowiedniego stroju dla zmarłego, wykonaniem kompozycji kwiatowych dla niego i dla bliskich, a także dostarczeniem trumny lub urny. Zakład pogrzebowy epitafium zajmuje się również sprzątaniem i dezynfekcją miejsc, w których nastąpił zgon. Ponadto uzyskają Państwo pomoc w przygotowaniu nekrologów i zamówieniu publikacji medialnych o zmarłym. Jest to szczególnie ważne, gdy chcą Państwo zaprosić wszystkich na pożegnanie bliskiej osoby. Domy pogrzebowe oferują również usługi transportowe oraz miejsce pochówku na cmentarzach w Krakowie. Co więcej, w takim miejscu uzyskać można poradę, jak dokonać wszelkich ustaleń związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych.

Rozważając pogrzeb bliskiej osoby, warto zapoznać się z różnymi możliwościami pochówku. Musisz wiedzieć, czy Twój krewny chciał kremacji czy tradycyjnego pochówku, a jeśli nie pozostawił żadnych instrukcji, domy pogrzebowe mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Warto jest skorzystać z kontaktu telefonicznego z naszym biurem w Krakowie i umówienia się na spotkanie. Wspólnie omówione zostaną dostępne opcje i wybrana zostanie ta właściwa. Śmierć bliskiej osoby jest zawsze bardzo trudna, ale warto, aby ten proces był dla Państwa jak najłatwiejszy.

Po dokonaniu wszystkich ustaleń firmy zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z pogrzebem. Pracownicy mają duże doświadczenie w organizowaniu pochówków i dołożą wszelkich starań, aby przebiegły one w godnej i spokojnej atmosferze.

Udostępnij